KODĖL MES?

Šiandien kaip niekad svarbu apsaugoti ne tik save, bet ir kitus. Kainos už kaukes ir respiratorius nepadoriai aukštos. Kviečiame kartu kainas mušti žemyn. Sudarykime konkurenciją kaukių rinkoje.
Reaguojame į susidariusią situaciją ir su partneriu "ShenZhen Jiangnan Medical Supplies Co.Ltd." gamykla siūlome kokybiškas apsaugines kaukes KN95, atitinkančias FFP3 saugos lygį (be vožtuvo, todėl užkardo viruso plitimą į aplinką). Daugiau informacijos puslapyje KAUKĖS SERTIFIKATAS .

Mes susivienijome dėl vieno tikslo - padaryti kaukių-respiratorių kainas prieinamas didžiajai visuomenės daliai. Esame oficialus distributoriai su išskirtiniu eksporto sertifikatu, kuris užtikrina sklandų prekių importą iš sertifikuotų partnerių "ShenZhen Jiangnan Medical Supplies Co.Ltd."; Kinijoje, bei galime pasiūlyti konkurencingas kainas.

Užsakymai jau pasiekė mūsų partnerius UAB "Universiteto vaistinė", UAB "Paraphamr Homeopatijos vaistinė". Kaukės atitinka keliamus kokybės reikalavimus, kasdien formuojami nauji užsakymai, kurie užsakovus pasiekia per 9 darbo dienas.

Apsaugokite save, savo šeimą bei artimuosius ir prisidėkite prie skaidrios ateities kūrimo.

Prisegame sertifikatus. 
Ir produkto nuotraukas.
Kilus klausimams prašome susiekti el. info@signumus.lt ar tel.nr. +37067650344

Su geriausiais linkėjimais
Inovacijų įkvėpti!